-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання різне
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011429-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
128 750.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
08
год
49
хв
54
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
97e9fdaa78ec4a4aabb4e2f0714ac2bd
Внутрішній номер закупівлі:
30244701
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011429-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44083285
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, селище Донець, вул.Центральна, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткаченко Марина Вікторівна 380665511484 tmarina2804@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
128 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:11 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:11 - 08.09.2026 18:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:11 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴128 750.00 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання різне