-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги мобільного зв'язку- ID: UA-2026-08-31-013022-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246195
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3 м.Маріуполя" ЄДРПОУ: 37885283ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе мінтая с/м, без шкіри, 150-250г, ДСТУ 4379, за кодом ДК 021:2015 - 15220000-6 Риба, р...×-
Філе мінтая с/м, без шкіри, 150-250г, ДСТУ 4379, за кодом ДК 021:2015 - 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
- ID: UA-2026-08-31-013015-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246192
КРЮКІВЩИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ’’ЛІДЕР" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667248ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів, які здобувають по...×-
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову освіту в закладі загальної середньої освіти – Морозівської гімназії Брусилівської селищної ради)
- ID: UA-2026-08-31-013018-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246191
Морозівська гімназія Брусилівської селищної ради ЄДРПОУ: 24706294ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів зага...×-
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н54) 2 клас (у 7-ми частинах) (авт. Пономарьова К.І., Савченко О .Я., Красуцька І. В.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-08-31-013017-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246190
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя (44512000-2 ручні інструменти різні)- ID: UA-2026-08-31-013014-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246188
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498677ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктно-к...×-
ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації з встановлення системи блискавкозахисту, з встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей)
- ID: UA-2026-08-31-013013-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246187
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флеш-накопичувач USB Flash 32Gb USB 2.0- ID: UA-2026-08-31-013012-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246186
Державна спеціалізована установа "Вінницьке обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 05484497ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Слобододолинської початкової...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів та вихованців Слобододолинської початкової школи
- ID: UA-2026-08-31-013010-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246185
Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажні автомобілі спеціалізовані (з гаковим навантажувачем та краном маніпулятором)- ID: UA-2026-08-31-013008-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246184
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 33945469ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для сонячних електростанцій- ID: UA-2026-08-31-013006-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246183
Кулевчанський опорний заклад- ліцей з початковою школою та гімназією Білгород-Дністровського району Одеської області ЄДРПОУ: 25814353ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Губка для миття посуду- ID: UA-2026-08-31-013007-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246182
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи по об’єкту: «Будівництво біогазової станції з комбінованим виробництвом електричної...×-
Роботи по об’єкту: «Будівництво біогазової станції з комбінованим виробництвом електричної й теплової енергії у м. Львів, Україна. Коригування І пусковий комплекс. Електрифікація об’єкту.
- ID: UA-2026-08-31-013009-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246181
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" ЄДРПОУ: 03348471ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-08-31-013005-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246180
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного аварійного ремонту електромережі підвального приміщення ДК 021:2015: 4...×-
Послуги з поточного аварійного ремонту електромережі підвального приміщення ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
- ID: UA-2026-08-31-013003-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246178
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №22 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 21065558ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Підприємництво і фін...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Підприємництво і фінансова грамотність» підручник інтегрованого курсу для осіб з особливими освітніми потребами (F 70) 9 клас (авт. Біневич І. В., Єременко О. А., Тороп К. С.), у кількості 10 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-08-31-013002-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246177
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -