-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Роботи по об’єкту: «Будівництво біогазової станції з комбінованим виробництвом електричної й теплової енергії у м. Львів, Україна. Коригування І пусковий комплекс. Електрифікація об’єкту.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013009-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 16.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 16.09.26 00:00)
18 536 614.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
18
год
38
хв
42
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5fa20e9aaf6c4b9da0febf496d947c3a
Внутрішній номер закупівлі:
30246181
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013009-a
Замовник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вольська Христина Ігорівна 380936468772 khrystyna.volska@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
18 536 614.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 20:16 - 13.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 20:16 - 16.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 20:16 - 13.09.2026 00:00
Аукціон:
з 16.09.2026 15:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 536 614.17 Роботи по об’єкту: «Будівництво біогазової станції з комбінованим виробництвом електричної й теплової енергії у м. Львів, Україна. Коригування І пусковий комплекс. Електрифікація об’єкту.