-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи по об’єкту: «Будівництво біогазової станції з комбінованим виробництвом електричної й теплової енергії у м. Львів, Україна. Коригування І пусковий комплекс. Електрифікація об’єкту.
Оголошено тендер
22 243 937.00
UAH
Номер:
e66bc079207042559cb2e434828f9938
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015324-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
22 243 937.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Роботи по об’єкту: «Будівництво біогазової станції з комбінованим виробництвом електричної й теплової енергії у м. Львів, Україна. Коригування І пусковий комплекс. Електрифікація об’єкту.
Примітки:
Річний план; Категорія Замовника: Замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону; Місцезнаходження Замовника: вул. Зелена 64, м. Львів, Україна, 79017; Код ЄДРПОУ Замовника: 03348471;
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 19:42
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для запуску живлення біогазової станції та її повноцінного функціонування.
-
Дата публікації:
31.08.2026 19:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кабель силовий трижильний, з алюмінієвими жилами пер.185 кв.мм, ізоляція зі зшитого поліетилену, зовнішня оболонка з поліетилену, напівпровідний шар по жилі та ізоляції, мідний екран пер. 70кв.мм, для прокладки на складних ділянках трас, зовнішній діаметр 77 мм марки АПвЭгПу-15 3x185/70 (ТЧ Ч 313- 00214534--017-2003 ПБ 000000000)
×
-
УКТ ЗЕД:
8544609090 --- для напруги понад 10 000 В
Кількість
3400 метр
Період постачання
до 31.12.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6091 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі житлово-комунального господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума22 243 937.00 UAH