-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання для сонячних електростанцій
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013006-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
2 809 600.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
09
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
815f5545d730494d9f5c3631009a6e78
Внутрішній номер закупівлі:
30246183
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013006-a
Замовник:
Кулевчанський опорний заклад- ліцей з початковою школою та гімназією Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25814353
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, село Кулевча, вул. Центральна, 74-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Комарова Тетяна Михайлівна +380679073176 schoolkulevcha25@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 809 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 20:18 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 20:18 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 20:18 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 809 600.00 Обладнання для сонячних станцій