• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Обладнання для сонячних електростанцій

Оголошено тендер

3 512 000.00 UAH
Номер: b181282112ed4fdfa5c874f24a1462ca
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014893-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Кулевчанський опорний заклад- ліцей з початковою школою та гімназією Білгород-Дністровського району Одеської області
Замовник: Кулевчанський опорний заклад- ліцей з початковою школою та гімназією Білгород-Дністровського району Одеської області
Очікувана вартість: 3 512 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання для сонячних електростанцій
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергія
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 18:37

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Обладнання для сонячних електростанцій
Код ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергія
Кількість 178 штука
Період постачання до 12.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОбладнання для сонячних електростанцій
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКулевчанська
Сума3 512 000.00 UAH