-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа, ремонт картриджа, ремонт МФУ- ID: UA-2026-08-31-006049-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239336
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КОРОСТЕНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№71)" ЄДРПОУ: 08563346ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сапка з держаком, граблі садові металеві- ID: UA-2026-08-31-006039-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239335
Виконком Кочубеївської с/р ОТГ ЄДРПОУ: 40241800ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-006016-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239334
БЕРЕЗІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ГОРІНЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34901036ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
N-тестер (портативний вимірювач рівня хлорофілу) (код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та...×-
N-тестер (портативний вимірювач рівня хлорофілу) (код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори)
- ID: UA-2026-08-31-006034-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239333
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генератор інвекторний бензиновий EnerSol EPG-4000 ISE (номінальна потужність 3.5 кВт)- ID: UA-2026-08-31-006046-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239332
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО" ЄДРПОУ: 03348577ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання санітарно-гігієнічних товарів.- ID: UA-2026-08-31-006048-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239330
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-08-31-006042-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239329
Комунальне підприємство "Нікопольська міська лікарня №4" Нікопольської міської ради" ЄДРПОУ: 25539007ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44320000-9 - Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-006037-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239328
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестового компоненту...×-
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестового компоненту Повторне складання єдиного державного кваліфікаційного іспиту.
- ID: UA-2026-08-31-006038-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239326
КЗ Бахмутський медичний фаховий коледж ЄДРПОУ: 02011189ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні...×-
ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (кільця технічні)
- ID: UA-2026-08-31-006045-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239325
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Виконання проєктно-коштор...×-
Код ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Виконання проєктно-кошторисних робіт «Капітальний ремонт будівлі підстанції «Лікарняна» АТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» (Оріхівське шосе, буд.7-Б, м.Запоріжжя) в частині улаштування антидронового захисту»)
- ID: UA-2026-08-31-006044-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239324
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» ЄДРПОУ: 00130926ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації одноразового гарячого харчування (обід) для учнів віком від 6 до 11...×-
Послуги з організації одноразового гарячого харчування (обід) для учнів віком від 6 до 11 років, які відвідують групи подовженого дня та учні з організації дворазового гарячого харчування (обід та вечеря) для учнів віком від 14 до 18 років, які проживають в пансіоні (Аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-006035-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239323
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирецької селищної ради ЄДРПОУ: 22567807ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Онлайн - семінар на тему: «Особливості підходу до організації і здійснення заходів з питан...×-
Онлайн - семінар на тему: «Особливості підходу до організації і здійснення заходів з питань цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях на виробничих підприємствах, в організаціях та установах у мирний час та під час дії військового стану
- ID: UA-2026-08-31-006011-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239322
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01987402ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір, рушник листовий, рушник паперовий- ID: UA-2026-08-31-006025-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239319
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медіаконвертер Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-2. Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti UniFi U6 PLUS- ID: UA-2026-08-31-006024-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239318
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАктивна -