-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
N-тестер (портативний вимірювач рівня хлорофілу) (код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006034-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 15:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 15:00)
89 097.25
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
00
год
05
хв
17
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3cad44d0bb2e43ada21a77934f02755c
Внутрішній номер закупівлі:
30239333
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006034-a
Замовник:
ІНСТИТУТ ФІЗІОЛОГІЇ РОСЛИН І ГЕНЕТИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417242
-
Адреса:
03022, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 31/17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Синьова Ганна Степанівна 380679866036 ifgr_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
89 097.25 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:59 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:59 - 08.09.2026 15:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:59 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴89 097.25 N-тестер (портативний вимірювач рівня хлорофілу)