-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
N-тестер (портативний вимірювач рівня хлорофілу) (код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори)
Оголошено тендер
106 916.70
UAH
Номер:
af3128b614b744af9ee816d39f48e65a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-007076-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ІНСТИТУТ ФІЗІОЛОГІЇ РОСЛИН І ГЕНЕТИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417242
-
Адреса:
03022, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 31/17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ІНСТИТУТ ФІЗІОЛОГІЇ РОСЛИН І ГЕНЕТИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417242
-
Адреса:
03022, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 31/17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
106 916.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
N-тестер (портативний вимірювач рівня хлорофілу) (код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 13:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
N-тестер (портативний вимірювач рівня хлорофілу)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума106 916.70 UAH