-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генератор інвекторний бензиновий EnerSol EPG-4000 ISE (номінальна потужність 3.5 кВт)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006046-a
Торги відмінено
117 360.00
UAH з ПДВ
Номер:
c0fd5f9bbaf641109a3d68be4577b2be
Внутрішній номер закупівлі:
30239332
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006046-a
Замовник:
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВСВІТЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348577
-
Адреса:
79068, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЛІНКОЛЬНА, будинок 8
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Надія ДОРОШ 380673109851 lena_682008@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
117 360.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Генератор інвекторний бензиновий EnerSol EPG-4000 ISE (номінальна потужність 3.5 кВт)
Кількість
3 штука
Період постачання
18.08.2026 - 22.08.2026
Інформація про скасування
Номер:
a290b5b99614469297f578db306b98f2
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Дата опублікування:
31.08.2026 14:02
Дата виконання:
31.08.2026 14:02
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційне підприємство «ЕСКО»
×
-
Код ЄДРПОУ:
22579667
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, вул. Сирецька, буд.33 ш
Ціна пропозиції
117 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:00
Документи
0
Скарги
0