-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації одноразового гарячого харчування (обід) для учнів віком від 6 до 11 років, які відвідують групи подовженого дня та учні з організації дворазового гарячого харчування (обід та вечеря) для учнів віком від 14 до 18 років, які проживають в пансіоні (Аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-006035-a
Активна
97 650.00
UAH без ПДВ
Номер:
a689d5669de14ef1ac50e8f65938a2f1
Внутрішній номер закупівлі:
30239323
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-006035-a
Замовник:
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22567807
-
Адреса:
34300, Україна, Рівненська область, Володимирець, Миру,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Остапенко Анатолій Федорович +380673127854 buhkolegium88@ukr.net http://vrk3.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
97 650.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації одноразового гарячого харчування (обід) для учнів віком від 6 до 11 років, які відвідують групи подовженого дня та учні з організації дворазового гарячого харчування (обід та вечеря) для учнів віком від 14 до 18 років, які проживають в пансіоні (Аутсорсинг)
Кількість
945 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП "Володимирецький комбінат громадського харчування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01764610
-
Контактна особа:
Марія СИРОТЮК 0961622092
-
Адреса:
34300, Україна, Рівненська область, селище ВОЛОДИМИРЕЦЬ, ВУЛ. Миру,4
Ціна пропозиції
97 650.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 14:02
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
43d6d414415c403da36023ad8e8fcc6b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-006035-a-a1
Постачальник:
КП "Володимирецький комбінат громадського харчування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01764610
-
Адреса:
34300, Україна, Рівненська область, селище ВОЛОДИМИРЕЦЬ, ВУЛ. Миру,4
Номер договору:
63
Сума договору:
97 650.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
27.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації