-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків і споруд, а саме: послуги з п...×-
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків і споруд, а саме: послуги з проведення мікробіологічних та фізико-хімічних досліджень однієї проби води питної привозної (буфет) та проведення фізико-хімічних досліджень фізичних факторів (9 класів, кабінет медсестри та 2 коридори)
- ID: UA-2026-08-31-009801-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243077
Білокриницька опорна гімназія Великоолександрівської селищної ради ЄДРПОУ: 42757811ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливо (Дизельне паливо, Бензин А - 95, та Нафтовий газ скраплений)- ID: UA-2026-08-31-009773-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243076
Гніванська міська рада ЄДРПОУ: 04326075ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект засобів навчання та обладнання для навчального кабінету математики- ID: UA-2026-08-31-009782-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243075
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 37 днів (до 08.10.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Піна монтажна, клей для плитки, гідроізоляційна плівка, маяки штукатурні і фасадна сітка (...×-
Піна монтажна, клей для плитки, гідроізоляційна плівка, маяки штукатурні і фасадна сітка (код та назва за ДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали)
- ID: UA-2026-08-31-009687-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243070
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0110 ЄДРПОУ: 33252672ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частотний перетворювач 4 кВт 3ф 380В- ID: UA-2026-08-31-009775-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243069
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТУДЕНЯНСЬКИЙ КОМУНГОСП" СТУДЕНЯНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44456458ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги із заб...×-
ДК 021:2015 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Послуги із забезпечення представлення українського кіно на фестивалі UKRAINA! Festiwal Filmowy у м. Варшава)
- ID: UA-2026-08-31-009751-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243067
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ" ЄДРПОУ: 41801670ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання- ID: UA-2026-08-31-009772-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243060
Комунальне некомерційне підприємство "Синельниківська центральна міська лікарня" Синельниківської міської ради" ЄДРПОУ: 01989160ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини- ID: UA-2026-08-31-009795-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243059
СЛОВЕЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343398ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Димосос Дн-6,3 конструктивне виконання схема з електродвигуном потужністю 22 кВт, частотою...×-
Димосос Дн-6,3 конструктивне виконання схема з електродвигуном потужністю 22 кВт, частотою обертання 3000 об/хв., для роботи в системі димовидалення котла КВм-1,5 МВт, або еквівалент
- ID: UA-2026-08-31-009779-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243057
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН" ЄДРПОУ: 44156248ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання санітарно-гігієнічних товарів та поліетиленової продукції для пакування відходів...×-
Придбання санітарно-гігієнічних товарів та поліетиленової продукції для пакування відходів, миючі засоби.
- ID: UA-2026-08-31-009789-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243053
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні побутові прилади для оброб...×-
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади (Електричні побутові прилади для обробки продуктів харчування-м'ясорубка)
- ID: UA-2026-08-31-009787-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243050
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №78 м.Львова ЄДРПОУ: 23888652ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поповнення транспортних квитків для оплати проїзду у транспорті загального користування)- ID: UA-2026-08-31-009788-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243049
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Деснянського району м. Києва ЄДРПОУ: 04589645ДК 021:2015: 34980000-0 Транспортні квиткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з експлуатації складових газорозподільної системи- ID: UA-2026-08-31-009349-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243048
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0310 ЄДРПОУ: 33248509ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Осушувач повітря- ID: UA-2026-08-31-009776-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243045
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 17:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Радіатор опалення біметалевий (10-ти секційний)- ID: UA-2026-08-31-009769-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243044
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ОДЕСА ЄДРПОУ: 08038284ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 00:00)
-