-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливо (Дизельне паливо, Бензин А - 95, та Нафтовий газ скраплений)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009773-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
424 822.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
50
хв
47
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5a04b2a5be5040e99a238e46c8c129ad
Внутрішній номер закупівлі:
30243076
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009773-a
Замовник:
Гніванська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04326075
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Вінницький район, місто Гнівань, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія Сідлак +380930037492 miskrada64@ukr.net https://gnivan-miskrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
424 822.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:08 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:08 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:08 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴424 822.50 Паливо (Дизельне паливо, Бензин А - 95, та Нафтовий газ скраплений)