• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Паливо (Дизельне паливо, Бензин А - 95, та Нафтовий газ скраплений)

Оголошено тендер

521 787.00 UAH
Номер: 271d84a6523d415fa33e89752a31ad02
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-011582-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Гніванська міська рада
Замовник: Гніванська міська рада
Очікувана вартість: 521 787.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Паливо (Дизельне паливо, Бензин А - 95, та Нафтовий газ скраплений)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 15:52

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 4800 літр
Період постачання (не задано)
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 200 літр
Період постачання (не задано)
Нафтовий газ скраплений
Код ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скраплений
Кількість 1700 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяГніванська
Сума521 787.00 UAH