-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект засобів навчання та обладнання для навчального кабінету математики
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009782-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 37 днів (до 08.10.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 37 днів (до 08.10.26 00:00)
155 217.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
37
дн
06
год
50
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
317338f59b3c4d938ea61f46e59a7ce5
Внутрішній номер закупівлі:
30243075
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009782-a
Замовник:
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143206
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, пл. Центральна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Довга +380966747835 osvuoberd@gmail.com
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
155 217.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:08 - 05.10.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:08 - 08.10.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:08 - 05.10.2026 00:00
Аукціон:
з 08.10.2026 12:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴155 217.00 Комплект засобів навчання та обладнання для навчального кабінету математики