-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Димосос Дн-6,3 конструктивне виконання схема з електродвигуном потужністю 22 кВт, частотою обертання 3000 об/хв., для роботи в системі димовидалення котла КВм-1,5 МВт, або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009779-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 17:00)
241 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
23
год
50
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
481fd9db990e4a3aa838a998d1adf7cf
Внутрішній номер закупівлі:
30243057
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009779-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Тищенко 380982605654 tisenkou333@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42520000-7 Вентиляційне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
241 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:08 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:08 - 08.09.2026 17:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:08 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴241 000.00 Димосос Дн-6,3 конструктивне виконання схема з електродвигуном потужністю 22 кВт, частотою обертання 3000 об/хв., для роботи в системі димовидалення котла КВм-1,5 МВт, або еквівалент