-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Димосос Дн-6,3 конструктивне виконання схема з електродвигуном потужністю 22 кВт, частотою обертання 3000 об/хв., для роботи в системі димовидалення котла КВм-1,5 МВт, або еквівалент
Оголошено тендер
289 200.00
UAH
Номер:
65375153d4f7427ab9bbc16f25baee21
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012011-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРШАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44156248
-
Адреса:
24400, Україна, Вінницька область, Бершадь, вул.Холодівського Миколи, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
289 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Димосос Дн-6,3 конструктивне виконання схема з електродвигуном потужністю 22 кВт, частотою обертання 3000 об/хв., для роботи в системі димовидалення котла КВм-1,5 МВт, або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42520000-7 Вентиляційне обладнання
Дата опублікування:
31.08.2026 16:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Димосос Дн-6,3 конструктивне виконання схема з електродвигуном потужністю 22 кВт, частотою обертання 3000 об/хв., для роботи в системі димовидалення котла КВм-1,5 МВт, або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6020 - Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги
Адміністративно-територіальна класифікаціяВінницька
Сума289 200.00 UAH