-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії- ID: UA-2026-09-04-012379-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302023
Державний центр кіберзахисту Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України ЄДРПОУ: 36947982ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і метал...×-
50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (Монтаж та поточний ремонт РГС-73; Післяремонтне експертне обстеження РГС-73; Градуювання; Виготовлення паспорту)
- ID: UA-2026-09-04-013364-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302022
Військова частина 2142 ЄДРПОУ: 14321676ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт паливної в приміщенні наркологічного відділення №14 КП "Волинська обл...×-
Поточний ремонт паливної в приміщенні наркологічного відділення №14 КП "Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька" за адресою: м. Луцьк, вул. Івана Корсака 4-Б (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-04-013363-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302021
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛУЦЬКА" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05384318ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліграфічна продукція: табличка ПВХ- ID: UA-2026-09-04-013359-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302019
Хмельницький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03190490ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Йогурт- ID: UA-2026-09-04-013361-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302018
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Масло солодковершкове 82%, ДСТУ 4399- ID: UA-2026-09-04-013360-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302017
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛЬОТНИЙ КОЛЕДЖ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-04-013358-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302016
Військова частина А2756 ЄДРПОУ: 07644539ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-04-013357-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302015
Комунальне підприємство "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" Ладижинської міської ради Гайсинського району Вінницької області ЄДРПОУ: 34261117ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони Ріжки.- ID: UA-2026-09-04-013356-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302014
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа №4 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 36326207ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пульти керування RadioMaster TX16s MKII ELRS за кодом ДК 021:2015-34740000-6 «Обладнання д...×-
Пульти керування RadioMaster TX16s MKII ELRS за кодом ДК 021:2015-34740000-6 «Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі»
- ID: UA-2026-09-04-013354-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302013
"ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3115 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 44849762ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 2 клас (у 4-х частинах) (Частина 2, авт. Пономарьова К. І.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-04-013355-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302012
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освітні послуги- ID: UA-2026-09-04-013353-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302010
Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 04370254ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Баки-гідроакумулятори- ID: UA-2026-09-04-013351-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302009
Військова частина 9937 ЄДРПОУ: 14321726ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 19520000-7 Пластмасові вироби- ID: UA-2026-09-04-013350-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302008
Комунальне некомерційне підприємство "Чортківська центральна міська лікарня" Чортківської міської ради ЄДРПОУ: 02001185ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Строп СТП 1,0/1000 (5806)- 4 шт, Строп СТП 1 ,0/ 1500 (5 806) -2 шт, Строп CТП 2.0/2000 (...×-
Строп СТП 1,0/1000 (5806)- 4 шт, Строп СТП 1 ,0/ 1500 (5 806) -2 шт, Строп CТП 2.0/2000 (5806)- 2 шт, Строп CTП 3,0/3000 (5806)-2шт, Строп CTП 3,0/2500-2 шт
- ID: UA-2026-09-04-013349-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302007
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОДЕСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ №2" ЄДРПОУ: 05519847ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -