-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Баки-гідроакумулятори
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013351-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
8 274.82
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
42
хв
21
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9d6f55cc932743a7a84089970724b39a
Внутрішній номер закупівлі:
30302009
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013351-a
Замовник:
Військова частина 9937
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321726
-
Адреса:
87521, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Гагаріна, 150 а
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Кіріченко Євгеній Олексійович 380950755298 YKirichenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 274.82 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 18:04 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 18:04 - 20.09.2026 09:00
Період оскарження:
04.09.2026 18:04 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 274.82 Баки-гідроакумулятори