-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Баки-гідроакумулятори
Оголошено тендер
9 929.78
UAH
Номер:
25abb718d8884640bba44e7ed6ca415b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016277-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 9937
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321726
-
Адреса:
87521, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Гагаріна, 150 а
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 9937
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321726
-
Адреса:
87521, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Гагаріна, 150 а
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
9 929.78 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Баки-гідроакумулятори
Примітки:
Затверджено протоколом УО № 1371-26 від 04.09.2026 (закупівля на 2026 рік)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 17:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бак-гідроакумулятор
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:1002030 - Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу
Сума9 929.78 UAH