-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (Монтаж та поточний ремонт РГС-73; Післяремонтне експертне обстеження РГС-73; Градуювання; Виготовлення паспорту)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013364-a
З врахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 08:00)
764 757.08
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
10
год
41
хв
54
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ce18a3357fe44cbd93bde6226205eb10
Внутрішній номер закупівлі:
30302022
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013364-a
Замовник:
Військова частина 2142
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321676
-
Адреса:
Україна, Закарпатська область, Мукачево
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дворецька Тетяна Сергіївна 380687373117 MUKACHEVO_ZAGIN_TENDER@DPSU.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
764 757.08 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 18:07 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 18:07 - 21.09.2026 08:00
Період оскарження:
04.09.2026 18:07 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 15:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴764 757.08 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (Монтаж та поточний ремонт РГС-73; Післяремонтне експертне обстеження РГС-73; Градуювання; Виготовлення паспорту)