-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (Монтаж та поточний ремонт РГС-73; Післяремонтне експертне обстеження РГС-73; Градуювання; Виготовлення паспорту)
Оголошено тендер
917 708.50
UAH
Номер:
f20eda714fb149fc96ebbcf6354ae468
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-010305-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 2142
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321676
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 2142
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321676
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
917 708.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів (Монтаж та поточний ремонт РГС-73; Післяремонтне експертне обстеження РГС-73; Градуювання; Виготовлення паспорту)
Примітки:
Зміни до річного плану закупівель. відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Очікувана вартість предмета закупівлі зазначається в річному плані закупівель з урахуванням податку на додану вартість у разі, коли операція з постачання такого предмета закупівлі (товарів, робіт, послуг) підлягає оподаткуванню податком на додану вартість відповідно до законодавства.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.09.2026 13:51
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Замовник здійснює закупівлю цього виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника.
-
Дата публікації:
04.09.2026 13:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля на 2026 рік.
Код класифікації видатківКПК-2019:1002030 - Матеріально-технічне забезпечення Державної прикордонної служби України та утримання її особового складу
Сума917 708.50 UAH