-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт паливної в приміщенні наркологічного відділення №14 КП "Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька" за адресою: м. Луцьк, вул. Івана Корсака 4-Б (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-013363-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
233 404.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
09
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
61e7450f3cee41aab9963902eefbf76d
Внутрішній номер закупівлі:
30302021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-013363-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛУЦЬКА" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05384318
-
Адреса:
45601, Україна, Волинська область, с. Липини, ВУЛИЦЯ ТЕРЕМНІВСЬКА, будинок 98
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Бойко 380956038261 vopl111@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
233 404.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 18:07 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 18:07 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 18:07 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴233 404.17 Поточний ремонт паливної в приміщенні наркологічного відділення №14 КП "Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька" за адресою: м. Луцьк, вул. Івана Корсака 4-Б