-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт паливної в приміщенні наркологічного відділення №14 КП "Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька" за адресою: м. Луцьк, вул. Івана Корсака 4-Б (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
280 085.00
UAH
Номер:
244c17d23bd544e09de3fd368c4b3a8a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-016415-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛУЦЬКА" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05384318
-
Адреса:
45601, Україна, Волинська область, с. Липини, ВУЛИЦЯ ТЕРЕМНІВСЬКА, будинок 98
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛУЦЬКА" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05384318
-
Адреса:
45601, Україна, Волинська область, с. Липини, ВУЛИЦЯ ТЕРЕМНІВСЬКА, будинок 98
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
280 085.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт паливної в приміщенні наркологічного відділення №14 КП "Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька" за адресою: м. Луцьк, вул. Івана Корсака 4-Б (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.09.2026 17:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума280 085.00 UAH