-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт холодильника (ДК 021:2015: 50730000-1 — Послуги з ремонту і технічного обслуговуван...×-
Ремонт холодильника (ДК 021:2015: 50730000-1 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок)
- ID: UA-2026-08-31-010428-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243720
МКП "Центр стерилізації тварин" ЄДРПОУ: 40462997ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Черевики шкіряні, чоботи шкіряні утеплені, чоботи гумові- ID: UA-2026-08-31-010455-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243719
КП "ЕЛУАШ" ЄДРПОУ: 03345018ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуттяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Вуличні світильники"- ID: UA-2026-08-31-010457-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243718
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-010426-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243715
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту технічного обслуговування мототранспортних засо...×-
ДК 021:2015 - 50110000-9 Послуги з ремонту технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанна (Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля «Міцубісі Л200»)
- ID: UA-2026-08-31-010451-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243714
Головне управління Національної поліції у місті Києві ЄДРПОУ: 40108583ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015–98390000-3 Інші послуги (Послуги з оренди устаткування екран)- ID: UA-2026-08-31-010445-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243710
ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг по технічному обслуговуванню та ремонту автомобільного транспорту- ID: UA-2026-08-31-010453-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243708
Головне управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 37951998ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-010444-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243707
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ніж (18мм, нержавійка 220, леза 18)- ID: UA-2026-08-31-010449-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243706
Відділ освіти , культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 43915069ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Суміш зварювальна- ID: UA-2026-08-31-010441-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243705
Відокремлений структурний підрозділ "Ладижинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету" ЄДРПОУ: 00727713ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-010435-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243704
Комунальне некомерційне підприємство "Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня" Білгород-Дністровської міської ради ЄДРПОУ: 01998667ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каналізаційні системи- ID: UA-2026-08-31-010418-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243702
СУМСЬКА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" ЄДРПОУ: 45548277ДК 021:2015: 44130000-0 Каналізаційні системиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування для здобувачів освіти (Сухарі панірувальні пшеничні мелені)- ID: UA-2026-08-31-010439-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243701
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Корзина для паперу металева чорна 345 х 295 Виготах,19л- ID: UA-2026-08-31-010430-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243700
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-08-31-010420-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243697
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -