-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010444-a
№ 112 Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
549 566.60
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
36
хв
35
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
937ca8cdb13e42a692c8ad0aa3bc408f
Внутрішній номер закупівлі:
30243707
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010444-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана МОЛЧАНОВА +380634075064 molchanova_s@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
549 566.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:31 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:31 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:31 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:41
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
dd51b4ecafb1406abc4ac86af80d8dfe
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
31.08.2026 17:46 - 11.09.2026 00:00
Дата опублікування:
31.08.2026 17:46
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴549 566.60 послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра