-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Гірського ЗЗСО І – ІІІ ст.- ID: UA-2026-08-31-010042-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243316
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системний блок; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єд...×-
Системний блок; 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-010051-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243315
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини для вантажних автомобілів та спецтехніки (Радехівське надлісництво)- ID: UA-2026-08-31-010036-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243314
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з управління побутовими відходами- ID: UA-2026-08-31-010035-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243313
Тисменицьке управління Державної казначейської служби України Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 38026444ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Похоронне приладдя- ID: UA-2026-08-31-010044-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243312
СЛОВЕЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343398ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Храпачанська в м. Біла Церква Київської о...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Храпачанська в м. Біла Церква Київської області
- ID: UA-2026-08-31-010038-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243311
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з пусконалагодження систем газового контролю та сигналізації газової котельні- ID: UA-2026-08-31-010031-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243310
Комунальний заклад "Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02011735ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі збирання врожаю кукурудзи комбайном, за кодом Єдиного закупівельного словника Д...×-
Послуги зі збирання врожаю кукурудзи комбайном, за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015: 77110000-4 — Послуги, пов’язані з сільськогосподарською технікою
- ID: UA-2026-08-31-010037-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243309
ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" М.КОБЕЛЯКИ ЄДРПОУ: 02546855ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнал оборотної відомості сумового обліку- ID: UA-2026-08-31-010030-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243307
Відділ освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради ЄДРПОУ: 41845587ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція водозабірного майданчика № 2 та мереж водопостачання від водозабірного майда...×-
Реконструкція водозабірного майданчика № 2 та мереж водопостачання від водозабірного майданчика № 2 до вулиці Вишневецьких № 19/1, від водозабірного майданчика № 3 до вулиці Фабричної та по вулиці Кам'янопотіцькій (від вулиці Садової до вулиці Дачної) в місті Лубни Полтавської області (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-31-010034-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243306
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички- ID: UA-2026-08-31-010052-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243305
Відділ освіти Пірнівської сільської ради ЄДРПОУ: 44069449ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для приєднання електричних мереж для електроп...×-
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для приєднання електричних мереж для електропостачання електроустановок житлового будинку, з господарськими будівлями та спорудами,гр. Кравчук Валентин Володимирович ,згідно технічних вимог(умов).
- ID: UA-2026-08-31-010022-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243303
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130725ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Наземна станція управління БпЛА типу FPV-дрон «T-Bone» V5- ID: UA-2026-08-31-010019-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243302
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3041 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803678ДК 021:2015: 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набори з парасолею з логотипом- ID: UA-2026-08-31-010032-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243301
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО РУХУ" ЄДРПОУ: 32955518ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сигналізатор газу "Страж S50A3KE" за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 Детектори та...×-
Сигналізатор газу "Страж S50A3KE" за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 Детектори та аналізатори
- ID: UA-2026-08-31-010024-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243300
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАктивна -