-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі встановлення електричного обладнання (лічильники електроенергії, трансформатори...×-
Послуги зі встановлення електричного обладнання (лічильники електроенергії, трансформатори струму) в Комунальному закладі загальної середньої освіти "Гімназія №24 Хмельницької міської ради" по вул. Львівське шосе, 47/3 м. Хмельницький,
- ID: UA-2026-08-31-013487-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246663
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ГІМНАЗІЯ №24 ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 25803071ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
перець чорний мелений, орегано, ванільний цукор,лимонна кислота,сіль код ДК 021:2015:15870...×-
перець чорний мелений, орегано, ванільний цукор,лимонна кислота,сіль код ДК 021:2015:15870000-7-Заправки та приправи
- ID: UA-2026-08-31-013488-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246662
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ ВОРОНЬКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ВОРОНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22203212ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення заміни циркуляційного насоса для системи опалення- ID: UA-2026-08-31-013486-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246660
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 50511200-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування газових насосівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом вулиця Сосновського від будинку №62 до будинку №64 м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-013484-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246659
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої- ID: UA-2026-08-31-013483-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246658
Комунальна установа Миколаївський зоопарк ЄДРПОУ: 02219760ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з відновлення газопостачання ( розподілу природного газу). Код ДК 021:2015: 505300...×-
Послуги з відновлення газопостачання ( розподілу природного газу). Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки.
- ID: UA-2026-08-31-013479-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246657
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ" ЄДРПОУ: 26446489ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт (аварійний) електрощитових із заміною п...×-
45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт (аварійний) електрощитових із заміною приладів обліку електричної енергії (електролічильників) на лічильники з GSM-модулем для дистанційної передачі даних в Чернігівській гімназії № 9 Чернігівської міської ради, за адресою: м. Чернігів, вул. Оборонців Чернігова, 21)
- ID: UA-2026-08-31-013482-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246656
Управління освіти Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02147598ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 02:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір обробних дошок, бак для сміття 70л- ID: UA-2026-08-31-013481-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246655
ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення бактеріологічних досліджень (медобстеження працівників)- ID: UA-2026-08-31-013480-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246654
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МОЇВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "МАЛЯТКО" БАБЧИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26242864ДК 021:2015: 85111820-4 Послуги з проведення бактеріологічних дослідженьЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лінолеум- ID: UA-2026-08-31-013454-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246653
Військова частина А1236 ЄДРПОУ: 26606906ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гіпсокартон- ID: UA-2026-08-31-013387-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246649
Військова частина А1236 ЄДРПОУ: 26606906ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:15)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для дитячих ігрових майданчиків- ID: UA-2026-08-31-013475-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246647
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (комплект системи відеоспостереження)- ID: UA-2026-08-31-013473-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246646
Міністерство цифрової трансформації України ЄДРПОУ: 43220851ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власно...×-
Експлуатаційне утримання в сфері дорожнього господарства вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом вулиця Сосновського від будинку №60 до виїзду на колишні гаражі КЕЧ м. Коростень Житомирської області
- ID: UA-2026-08-31-013474-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246645
Комунальне виробничо - господарське підприємство ЄДРПОУ: 03364889ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по розпломбуванню/опломбуванню приладу обліку, встановленому на об'єкті за ад...×-
Послуги по розпломбуванню/опломбуванню приладу обліку, встановленому на об'єкті за адресою; 49064, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, просп. Івана Мазепи, 2А
- ID: UA-2026-08-31-013472-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246644
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -