-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові соки (в асортименті) (ДК 021:2015:15320000-7 Фруктові та овочеві соки)- ID: UA-2026-08-31-011456-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244734
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОБАСАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43244977ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гальванічні елементи- ID: UA-2026-08-31-011468-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244733
ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва- ID: UA-2026-08-31-011455-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244729
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вода газована 1,5- ID: UA-2026-08-31-011458-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244728
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 15980000-1 Безалкогольні напоїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
рукавички трикотажні з крапк.- ID: UA-2026-08-31-011459-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244727
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Окуляри віртуальної реальності- ID: UA-2026-08-31-011452-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244725
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЄДРПОУ: 08571340ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пелети з деревини- ID: UA-2026-08-31-011450-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244724
Управління поліції охорони в Чернігівській області ЄДРПОУ: 40109021ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця столові (курячі)- ID: UA-2026-08-31-011448-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244722
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУЛТІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26422945ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Покришівський ЗДО «Веселка» Бр...×-
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Покришівський ЗДО «Веселка» Брусилівської селищної ради
- ID: UA-2026-08-31-011447-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244721
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-011444-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244720
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гандбольний м'яч- ID: UA-2026-08-31-011445-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244719
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання м.Кременчук- ID: UA-2026-08-31-011443-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244718
СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43316700ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оброблені овочі та фрукти (ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені овочі та фрукти)- ID: UA-2026-08-31-011434-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244717
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОБАСАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43244977ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Вербізького ЗЗСО І – ІІ ст.- ID: UA-2026-08-31-011439-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244716
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Самонаріз для гіпсокартону в дерево 3,5х50; самонаріз для гіпсокартону в дерево 3,5х35; шу...×-
Самонаріз для гіпсокартону в дерево 3,5х50; самонаріз для гіпсокартону в дерево 3,5х35; шурупи гартовані з потаємною головкою 4,0х40
- ID: UA-2026-08-31-011437-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244713
Калуський ліцей №3 Калуської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23922819ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -