-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання- ID: UA-2026-08-31-009464-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242752
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 02003178ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові чи картонні реєстраційні журнали. Код ДК 021-2015 (CPV) 22810000-1 - Паперові чи...×-
Паперові чи картонні реєстраційні журнали. Код ДК 021-2015 (CPV) 22810000-1 - Паперові чи картонні реєстраційні журнали
- ID: UA-2026-08-31-009481-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242751
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини...×-
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Коростенське надлісництво, у т.ч.: Лот №1 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот №2 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот №3 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини).
- ID: UA-2026-08-31-009475-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242749
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги екскаватора по ремонту водогонів Студеннської територіальної громади- ID: UA-2026-08-31-009459-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242747
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СТУДЕНЯНСЬКИЙ КОМУНГОСП" СТУДЕНЯНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44456458ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання санітарно-гігієнічних товарів та поліетиленової продукції для пакування відходів...×-
Придбання санітарно-гігієнічних товарів та поліетиленової продукції для пакування відходів, миючі засоби.
- ID: UA-2026-08-31-009478-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242746
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
диск відрізний, диск зачисний- ID: UA-2026-08-31-009467-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242743
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Покровський комунгосп " Решетилівської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 35717217ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Векторний аналізатор- ID: UA-2026-08-31-009466-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242740
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замок навісний- ID: UA-2026-08-31-009474-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242738
КП "Благоустрій-Сосниця" ЄДРПОУ: 41877116ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини- ID: UA-2026-08-31-009477-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242737
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 38337116ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
73430000-5 — Випробування та оцінювання- ID: UA-2026-08-31-009457-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242733
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛОЗОВАВОДОСЕРВІС" ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41451855ДК 021:2015: 73430000-5 Випробування та оцінюванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо: природний газ (уточнюючий код 09123000-7 – Природн...×-
ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо: природний газ (уточнюючий код 09123000-7 – Природний газ)
- ID: UA-2026-08-31-009462-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242728
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕРЖПРОМ" ЄДРПОУ: 04014097ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015:30232150-0 - Струменеві принт...×-
ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (ДК 021:2015:30232150-0 - Струменеві принтери)
- ID: UA-2026-08-31-009442-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242727
Головне управління Національної поліції в Житомирській області ЄДРПОУ: 40108625ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з налаштування комплектів обладнання для оплати проїзду та реєстрації електронного...×-
Послуги з налаштування комплектів обладнання для оплати проїзду та реєстрації електронного квитка, фіксації проходу пасажирів через АКП та виконання операцій з їх реєстрації в системі керування касовими контролерами
- ID: UA-2026-08-31-009461-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242726
КП ГІОЦ ЄДРПОУ: 04013755ДК 021:2015: 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-08-31-009460-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242725
Селятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04417814ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запчастини до вантажної автомобільної техніки (ГАЗ-66, ЗІЛ-131)- ID: UA-2026-08-31-009408-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242724
Військова частина А3488 ЄДРПОУ: 26616307ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-