-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Коростенське надлісництво, у т.ч.: Лот №1 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот №2 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот №3 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини).
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009475-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 00:00)
21 399 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
06
год
38
хв
02
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1f32dd1b5b0c4e568f697757a40834fe
Внутрішній номер закупівлі:
30242749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009475-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Тетяна Сергіївна 380976858960 t.kostiuk10@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
21 399 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:57 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:57 - 11.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:57 - 08.09.2026 00:00
Аукціон:
з 11.09.2026 12:57
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴10 430 000.00 Лот №1 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини)
- Лот №2 ₴7 210 000.00 Лот №2 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини)
- Лот №3 ₴3 759 000.00 Лот №3 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини)