• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Коростенське надлісництво, у т.ч.: Лот №1 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот №2 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот №3 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини).

Оголошено тендер

25 678 800.00 UAH
Номер: f2b398bb34464234b1cde4ca045b64cc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-010251-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 25 678 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Коростенське надлісництво, у т.ч.: Лот №1 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот №2 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини); Лот №3 (Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування: 31.08.2026 15:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума25 678 800.00 UAH