-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція інженерних вводів житлових бу...×-
Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція інженерних вводів житлових будинків із встановленням вузлів комерційного обліку теплової енергії разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації по вул. Чеська, 9, Печерський район міста Києва»
- ID: UA-2026-08-31-013319-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246489
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Курятина; Курятина; Свинина; Яловичина- ID: UA-2026-08-31-013311-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246487
ТЕРНІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452401ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування/перезарядки та поточного ремонту сертифікованих вогнег...×-
Послуги з технічного обслуговування/перезарядки та поточного ремонту сертифікованих вогнегасників згідно з вимогами ДСТУ 4297:2004 "Пожежна техніка. Технічне обслуговування вогнегасників.Загальні технічні умови" код ДК 021: 2015 - 50410000-2.
- ID: UA-2026-08-31-013312-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246486
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ" ЄДРПОУ: 26446489ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-08-31-013314-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246485
Київський державний музичний ліцей імені М.В. Лисенка ЄДРПОУ: 02214219ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі фрукти код ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти і овочі- ID: UA-2026-08-31-013313-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246483
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ ВОРОНЬКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ВОРОНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22203212ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації та проведення культурно-масового заходу, концерт Академічного фолькл...×-
Послуги з організації та проведення культурно-масового заходу, концерт Академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич» до Дня шахтаря та Дня міста Вугледар
- ID: UA-2026-08-31-013310-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246482
ВУГЛЕДАРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ЄДРПОУ: 22026974ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дзеркало К-6- ID: UA-2026-08-31-013309-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246481
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РОЖИЩЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" РОЖИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38541660ДК 021:2015: 38620000-7 Поляризаційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
09310000-5 - Електрична енергія (для потреб гуртожитків)- ID: UA-2026-08-31-013308-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246480
Одеський державний аграрний університет ЄДРПОУ: 00493008ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Опора двигуна електровозу ЧС8- ID: UA-2026-08-31-013307-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246479
ДК 021:2015: 34631000-9 Частини локомотивів чи рухомого складуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:31220000-4 Елементи електричних схем (вимикачі,розетки,короби,автомат)- ID: UA-2026-08-31-013305-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246478
БАХМАЦЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 БАХМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33392518ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба (Хек с/м, обезголовлений) (код ДК 021:2015: 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’я...×-
Риба (Хек с/м, обезголовлений) (код ДК 021:2015: 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
- ID: UA-2026-08-31-013302-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246477
БОРАТИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39005142ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція в асортименті – код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична проду...×-
Фармацевтична продукція в асортименті – код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція
- ID: UA-2026-08-31-013303-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246476
Зіньківський дитячий будинок-інтернат імені О.В. Синяговського ЄДРПОУ: 03189222ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 07:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ємність для зберігання пального 5 м3 з обладнанням для роздачі- ID: UA-2026-08-31-013304-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246475
Виконавчий комітет Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 42143829ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гематологічний аналізатор Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 38430000-8 — Дет...×-
Гематологічний аналізатор Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 38430000-8 — Детектори та аналізатори Код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35476 — Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний Код НК 031:2024 «Національний класифікатор НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год)
- ID: UA-2026-08-31-013300-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246474
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО -САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2" ЄДРПОУ: 05483182ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-08-31-013297-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246473
Кременчуцька гімназія № 2 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 41281069ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -