• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ємність для зберігання пального 5 м3 з обладнанням для роздачі

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)

384 714.17 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
09
хв
19
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: fbdf9de8c4fc4c15afba34ca8a868c4e
Внутрішній номер закупівлі: 30246475
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013304-a   
Замовник: Виконавчий комітет Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області
Контактна особа: Мороз Катерина Олександрівна +380669600352 tender.tereshki.otg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 384 714.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:45 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:45 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:45 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:38

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴384 714.17 Ємність для зберігання пального 5 м3 з обладнанням для роздачі