-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ємність для зберігання пального 5 м3 з обладнанням для роздачі
Оголошено тендер
461 657.00
UAH
Номер:
81343374f51942c1824022ceb5a5a66e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008693-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42143829
-
Адреса:
38762, Україна, Полтавська область, с Терешки, вул. Шевченка,1-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42143829
-
Адреса:
38762, Україна, Полтавська область, с Терешки, вул. Шевченка,1-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
461 657.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ємність для зберігання пального 5 м3 з обладнанням для роздачі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 14:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ємність для зберігання пального 5 м3 з обладнанням для роздачі
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8110 - Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
Адміністративно-територіальна класифікаціяТерешківська
Сума461 657.00 UAH