-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гематологічний аналізатор Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 38430000-8 — Детектори та аналізатори Код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35476 — Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний Код НК 031:2024 «Національний класифікатор НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013300-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
1 338 006.76
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
09
хв
21
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
982cebea63174260a4ff5efb34f8a805
Внутрішній номер закупівлі:
30246474
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013300-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО -САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05483182
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ КОСМОНАВТІВ будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Яценко +380969015099 irina83economist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 338 006.76 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 21:40 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 21:40 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 21:40 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 338 006.76 Гематологічний аналізатор Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 38430000-8 — Детектори та аналізатори Код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35476 — Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний Код НК 031:2024 «Національний класифікатор НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год)