-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гематологічний аналізатор Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 38430000-8 — Детектори та аналізатори Код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35476 — Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний Код НК 031:2024 «Національний класифікатор НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год)
Оголошено тендер
1 432 667.23
UAH
Номер:
5c70ba4ab81644a88a8320d2fe6c6ae1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014222-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО -САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05483182
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ КОСМОНАВТІВ будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО -САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05483182
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ КОСМОНАВТІВ будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 432 667.23 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гематологічний аналізатор Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 38430000-8 — Детектори та аналізатори
Код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35476 — Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний
Код НК 031:2024 «Національний класифікатор НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів»: W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
НК 024:2023:
35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний
Дата опублікування:
31.08.2026 17:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 432 667.23 UAH