• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фармацевтична продукція в асортименті – код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція

Закупівля проводиться за кошти місцевого бюджету. Категорія Замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у п. 1 і п. 2 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі») та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, зазначені у п. 3 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 07:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 07:00)

28 336.70 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
08
год
09
хв
33
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 999277f006af4760ab0f9026886c2ed9
Внутрішній номер закупівлі: 30246476
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013303-a   
Замовник: Зіньківський дитячий будинок-інтернат імені О.В. Синяговського
Контактна особа: Заєць Олександр Олександрович +380535331278 zdbi@ukr.net http://www.zdbi.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 28 336.70 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:43 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:43 - 08.09.2026 07:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:43 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴28 336.70 Фармацевтична продукція в асортименті – код ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція