-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Портативна приставка- ID: UA-2026-09-02-013355-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272086
Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютериПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ретранслятор на дрон-носій- ID: UA-2026-09-02-013353-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272084
Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування цивільно правової відповідальності власників наземних транспортних засобів- ID: UA-2026-09-02-013356-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272083
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трос ручного гальма- ID: UA-2026-09-02-013354-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272081
ВІННИЦЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК ЄДРПОУ: 02224755ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Розчинник)- ID: UA-2026-09-02-013351-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272080
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПИКОВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ КОЗЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 24894752ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електронне обладнання- ID: UA-2026-09-02-013345-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272079
Військова частина А 4349 ЄДРПОУ: 26632387ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт покрівлі для усунення аварії в б...×-
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт покрівлі для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 402 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Петра Полтави, буд. 186
- ID: UA-2026-09-02-013346-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272078
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з проведення технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників- ID: UA-2026-09-02-013331-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272077
Військова частина А2678 ЄДРПОУ: 08477090ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 17:46)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Труба, різьба, штуцер, відвід код ДК 021:2015 «44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби,...×-
Труба, різьба, штуцер, відвід код ДК 021:2015 «44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби»
- ID: UA-2026-09-02-013340-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272076
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з фінансового лізингу на закупівлю спеціального вантажного сміттєвоза- ID: UA-2026-09-02-013350-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272075
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42515118ДК 021:2015: 66110000-4 Банківські послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
KVM-перемикач (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний заку...×-
KVM-перемикач (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-09-02-013349-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272074
НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39751280ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 20 днів (до 23.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 “32570000-9 Комунікаційне обладнання” (Пристрій мережевої комунікації та пере...×-
ДК 021:2015 “32570000-9 Комунікаційне обладнання” (Пристрій мережевої комунікації та передачі телеметрії «Вампір»)
- ID: UA-2026-09-02-013347-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272073
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40108672ДК 021:2015: 32570000-9 Комунікаційне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пластиковий контейнер з кришкою- ID: UA-2026-09-02-013344-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272072
Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги охорони об'єкта- ID: UA-2026-09-02-013348-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272071
ДК 021:2015: 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорониАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб- ID: UA-2026-09-02-013342-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272070
Березівський заклад дошкільної освіти "Берізонька" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 42188409ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -