-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з фінансового лізингу на закупівлю спеціального вантажного сміттєвоза
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013350-a
Завершена
2 491 751.89
UAH без ПДВ
Номер:
d314166006014f0797d1453233d50ebd
Внутрішній номер закупівлі:
30272075
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013350-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" ОЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42515118
-
Адреса:
12410, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, село Довжик, вул.Нескорених, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Коваль +380774110511 dobrobut.kp1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Гончарук Олександр Андрійович, громадянство: Україна, Україна, 49044, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул.Моссаковського Володимира, будинок 9, гуртожиток , квартира 208.
Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив
Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 100
Очікувана вартість:
2 491 751.89 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з фінансового лізингу на закупівлю спеціального вантажного сміттєвоза
Кількість
1 послуга
Період постачання
28.08.2026 - 30.09.2027
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕСКА КАПІТАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36258745
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, м. Київ, б.Гавела Вацлава будинок 4 корпус 5
Ціна пропозиції
2 491 751.89 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 17:44
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5b2ca5025b0642d7b6c3a987fe711583
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-013350-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕСКА КАПІТАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36258745
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, м. Київ, б.Гавела Вацлава будинок 4 корпус 5
Номер договору:
280826/ФЛ-3318
Сума договору:
2 491 751.89 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 30.09.2027 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 16:42
Статус:
Підписаний