• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Здійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт покрівлі для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 402 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Петра Полтави, буд. 186

Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)

6 671.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
04
год
16
хв
07
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3aeb88f2145744ec928fd611997a8ddc
Внутрішній номер закупівлі: 30272078
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-013346-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Світлана МОЛЧАНОВА +380634075064 molchanova_s@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 6 671.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 17:43 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 17:43 - 18.09.2026 00:00
Період оскарження: 02.09.2026 17:43 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 13:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 671.50 Здійснення технічного нагляду по об’єкту: Поточний ремонт покрівлі для усунення аварії в будівлі Комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 402 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Петра Полтави, буд. 186