-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-010435-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243704
Комунальне некомерційне підприємство "Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня" Білгород-Дністровської міської ради ЄДРПОУ: 01998667ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування для здобувачів освіти (Сухарі панірувальні пшеничні мелені)- ID: UA-2026-08-31-010439-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243701
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Корзина для паперу металева чорна 345 х 295 Виготах,19л- ID: UA-2026-08-31-010430-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243700
Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№65)" ЄДРПОУ: 08564311ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-08-31-010420-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243697
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-08-31-010409-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243694
Зозівський ліцей Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26243817ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини для автомобілів- ID: UA-2026-08-31-010357-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243690
Військова частина Т0940 ЄДРПОУ: 26632246ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка фасадна біла- ID: UA-2026-08-31-010436-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243689
Яготинська дитяча музична школа ЄДРПОУ: 34233556ДК 021:2015: 44173000-3 СтрічкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів. Код ДК 021:2015 (CPV) : 55510000-8 Посл...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів. Код ДК 021:2015 (CPV) : 55510000-8 Послуги їдалень
- ID: UA-2026-08-31-010431-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243687
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для відділу цитогенетичних та молекулярно-цитогенетичних досліджень центру генети...×-
Реагенти для відділу цитогенетичних та молекулярно-цитогенетичних досліджень центру генетичної діагностики та клітинної імунотерапії – код ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (CytoScanTM 750K Kit Plus 96, 24 arrays, або еквівалент – код ДК 021:2015 – 33694000-1 - Діагностичні засоби)
- ID: UA-2026-08-31-010414-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243685
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:25)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
98370000-7 Поховальні та супутні послуги (копка могили)- ID: UA-2026-08-31-010415-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243683
Бережанська міська рада ЄДРПОУ: 04058491ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасіч...×-
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування) ЛОТ 14- Послуги з організації гарячого харчування учнів філії Пасічнянського ліцею «Пасічнянська початкова школа №4» Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-08-31-010411-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243682
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 30190000-7 - Офісне устаткуванн...×-
Канцелярське приладдя. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
- ID: UA-2026-08-31-010410-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243679
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об'єкту: «Заходи з е...×-
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об'єкту: «Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт конструктивних елементів житлового будинку, а саме: заміна вікон на енергозберігаючі в місцях загального користування будинку за адресою: вул. Едуарда Фукса, буд. 55, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.»
- ID: UA-2026-08-31-010408-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243676
ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кaпiтaльний ремoнт житлoвoгo будинку зa aдресoю: вул. Рoбoчa, 176, м. Днiпрo (здiйснення з...×-
Кaпiтaльний ремoнт житлoвoгo будинку зa aдресoю: вул. Рoбoчa, 176, м. Днiпрo (здiйснення зaхoдiв з усунення aвaрiй в житлoвoму будинку пiсля рaкетнoї aтaки
- ID: UA-2026-08-31-010400-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243675
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплектуючі захисних елементів для забезпечення (модернізації, захисту) колісного чи спец...×-
Комплектуючі захисних елементів для забезпечення (модернізації, захисту) колісного чи спеціального транспорту - канільована оцинкована сітка, осередок 50х50 мм, Ø 3,5 мм, карта 1,5х2м., для потреб забезпечення оборони України
- ID: UA-2026-08-31-010398-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243670
Військова частина А1536 ЄДРПОУ: 26615093ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-