-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів. Код ДК 021:2015 (CPV) : 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010431-a
Завершена
954 720.00
UAH без ПДВ
Номер:
2e87a66e4d93487ba7a56bff243611ee
Внутрішній номер закупівлі:
30243687
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010431-a
Замовник:
Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 ім. Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14039907
-
Адреса:
46013, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Протасевича, 6-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яценяк Дарія 380685288691 d.yatseniak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
954 720.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів. Код ДК 021:2015 (CPV) : 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Мелешко Наталія Мирославівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3041704320
-
Контактна особа:
Мелешко Наталія Мирославівна 380685162927
-
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська область, с. Біла, вулиця Шевченка, будинок 2
Ціна пропозиції
954 720.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:30
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8402506df65a42a4ac7e5a2b1897fcdc
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010431-a-a1
Постачальник:
ФОП Мелешко Наталія Мирославівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3041704320
-
Адреса:
47707, Україна, Тернопільська область, с. Біла, вулиця Шевченка, будинок 2
Номер договору:
17/5
Сума договору:
543 660.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний