-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реагенти для відділу цитогенетичних та молекулярно-цитогенетичних досліджень центру генетичної діагностики та клітинної імунотерапії – код ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (CytoScanTM 750K Kit Plus 96, 24 arrays, або еквівалент – код ДК 021:2015 – 33694000-1 - Діагностичні засоби)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010414-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:25)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:25)
920 626.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
19
год
03
хв
04
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7030421222cd46688de8046dba80f7ce
Внутрішній номер закупівлі:
30243685
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010414-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994089
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Чорновола Вячеслава будинок 28/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Бойко +380442398773 k.boiko_0323@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
920 626.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:30 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:30 - 08.09.2026 16:25
Період оскарження:
31.08.2026 16:30 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴920 626.00 Реагенти для відділу цитогенетичних та молекулярно-цитогенетичних досліджень центру генетичної діагностики та клітинної імунотерапії – код ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (CytoScanTM 750K Kit Plus 96, 24 arrays, або еквівалент – код ДК 021:2015 – 33694000-1 - Діагностичні засоби)