• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Реагенти для відділу цитогенетичних та молекулярно-цитогенетичних досліджень центру генетичної діагностики та клітинної імунотерапії – код ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (CytoScanTM 750K Kit Plus 96, 24 arrays, або еквівалент – код ДК 021:2015 – 33694000-1 - Діагностичні засоби)

Оголошено тендер

1 104 751.20 UAH
Номер: 5a6af4eeac0346fdbf504c4f656cbd00
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-012650-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Очікувана вартість: 1 104 751.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реагенти для відділу цитогенетичних та молекулярно-цитогенетичних досліджень центру генетичної діагностики та клітинної імунотерапії – код ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (CytoScanTM 750K Kit Plus 96, 24 arrays, або еквівалент – код ДК 021:2015 – 33694000-1 - Діагностичні засоби)
Примітки: Реагенти для відділу цитогенетичних та молекулярно-цитогенетичних досліджень центру генетичної діагностики та клітинної імунотерапії – код ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (CytoScanTM 750K Kit Plus 96, 24 arrays, або еквівалент – код ДК 021:2015 – 33694000-1 - Діагностичні засоби)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
НК 024:2023: 62623 Реагент для ампліфікації нуклеїнових кислот IVD (діагностика in vitro)
Дата опублікування: 31.08.2026 16:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 104 751.20 UAH