-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кaпiтaльний ремoнт житлoвoгo будинку зa aдресoю: вул. Рoбoчa, 176, м. Днiпрo (здiйснення зaхoдiв з усунення aвaрiй в житлoвoму будинку пiсля рaкетнoї aтaки
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010400-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
4 645 907.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
01
год
36
хв
52
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
17cd32a33491403a8334622d35857fd4
Внутрішній номер закупівлі:
30243675
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010400-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Яворницького Дмитра, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ткаченко Святослав Миколайович 380633409477 amysekretik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 645 907.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:29 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:29 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:29 - 12.09.2026 00:00
Аукціон:
з 15.09.2026 11:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 645 907.00 Кaпiтaльний ремoнт житлoвoгo будинку зa aдресoю: вул. Рoбoчa, 176, м. Днiпрo (здiйснення зaхoдiв з усунення aвaрiй в житлoвoму будинку пiсля рaкетнoї aтaки