• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кaпiтaльний ремoнт житлoвoгo будинку зa aдресoю: вул. Рoбoчa, 176, м. Днiпрo (здiйснення зaхoдiв з усунення aвaрiй в житлoвoму будинку пiсля рaкетнoї aтaки

Оголошено тендер

5 575 088.40 UAH
Номер: 2c73063cddd1463bb12dfbb43033b192
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-012601-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 5 575 088.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кaпiтaльний ремoнт житлoвoгo будинку зa aдресoю: вул. Рoбoчa, 176, м. Днiпрo (здiйснення зaхoдiв з усунення aвaрiй в житлoвoму будинку пiсля рaкетнoї aтaки
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3131 Капітальний ремонт житлового фонду (приміщень)
Дата опублікування: 31.08.2026 16:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенція з державного бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7383 - Реалізація проектів (об’єктів, заходів) за рахунок коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума5 575 088.40 UAH