-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Вінницька область)- ID: UA-2026-08-31-012450-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245723
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №7- ID: UA-2026-08-31-012452-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245722
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціальний одяг- ID: UA-2026-08-31-012453-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245721
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради ЄДРПОУ: 43356036ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до тепловозів 2ТЕ116, 2М62, 2ТЕ10- ID: UA-2026-08-31-012449-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245720
ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 18:36)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-31-012445-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245715
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012443-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245714
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Обладнання для осередку Захист України- ID: UA-2026-08-31-012441-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245712
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 02142282ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-012439-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245711
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Теплова енергія- ID: UA-2026-08-31-012440-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245710
Комунальний заклад "Чернівецький обласний фаховий коледж мистецтв ім. С.Воробкевича" ЄДРПОУ: 25074100ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
“Поточний ремонт покрівлі будівлі поліклініки Комунального некомерційного підприємства “Це...×-
“Поточний ремонт покрівлі будівлі поліклініки Комунального некомерційного підприємства “Центральна міська лікарня” Рівненської міської ради за адресою: вул. Карнаухова, 25 А м. Рівне” (НК 018:2023 – 1264 Будівлі закладів охорони здоров’я та соціального захисту населення) (ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-012438-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245709
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запчастини для транспортних засобів спеціального призначення- ID: UA-2026-08-31-012418-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245708
Військова частина А5104 ЄДРПОУ: 26641883ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Горох сухий- ID: UA-2026-08-31-012435-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245707
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування (аутсорсинг) в закладі загальної середньої осві...×-
«Послуги з організації гарячого харчування (аутсорсинг) в закладі загальної середньої освіти 1-11 класи »
- ID: UA-2026-08-31-012430-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245703
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43971485ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-08-31-012434-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245702
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5)- ID: UA-2026-08-31-012426-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245700
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -