-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гальванічні елементи- ID: UA-2026-08-31-011468-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244733
ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва- ID: UA-2026-08-31-011455-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244729
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вода газована 1,5- ID: UA-2026-08-31-011458-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244728
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 15980000-1 Безалкогольні напоїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
рукавички трикотажні з крапк.- ID: UA-2026-08-31-011459-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244727
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Окуляри віртуальної реальності- ID: UA-2026-08-31-011452-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244725
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЄДРПОУ: 08571340ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пелети з деревини- ID: UA-2026-08-31-011450-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244724
Управління поліції охорони в Чернігівській області ЄДРПОУ: 40109021ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця столові (курячі)- ID: UA-2026-08-31-011448-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244722
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУЛТІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26422945ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-011444-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244720
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гандбольний м'яч- ID: UA-2026-08-31-011445-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244719
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання м.Кременчук- ID: UA-2026-08-31-011443-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244718
СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43316700ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Самонаріз для гіпсокартону в дерево 3,5х50; самонаріз для гіпсокартону в дерево 3,5х35; шу...×-
Самонаріз для гіпсокартону в дерево 3,5х50; самонаріз для гіпсокартону в дерево 3,5х35; шурупи гартовані з потаємною головкою 4,0х40
- ID: UA-2026-08-31-011437-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244713
Калуський ліцей №3 Калуської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23922819ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Крупа рисова, крупа пшенична, крупа пшоно, крупа кукурудзяна кремениста- ID: UA-2026-08-31-011436-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244712
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803595ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматичний вимикач 2P 6kA C-25A 2M- ID: UA-2026-08-31-011433-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244710
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вулиці Садова в с. Обознівка Кропивницького району Кіровоградської області...×-
Поточний ремонт вулиці Садова в с. Обознівка Кропивницького району Кіровоградської області
- ID: UA-2026-08-31-011446-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244709
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об'єкту: «Капітальни...×-
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об'єкту: «Капітальний ремонт покрівлі адмінбудівлі ГУНП в Дніпропетровській області за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21». Коригування
- ID: UA-2026-08-31-011428-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244708
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40108866ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -