• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт вулиці Садова в с. Обознівка Кропивницького району Кіровоградської області

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

309 811.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
40
хв
36
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 8ca60c98ee0341afb9a92953d4973ef0
Внутрішній номер закупівлі: 30244709
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011446-a   
Замовник: КАТЕРИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олійник Аліна 0999095264 angelina-o1989@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 309 811.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:13 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:13 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:13 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:07

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴309 811.00 Поточний ремонт вулиці Садова в с. Обознівка Кропивницького району Кіровоградської області